Hooldus

   Hoia oma ehteid hästi, et need püsiksid kaunid pikka aega. Kui sinu ehted puhkavad, hoia neid puhtana ja eraldatuna teistest ehetest. Proovi vältida kokkupuudet meigi, juuksehooldustoodete, alkoholi ja muude kemikaalidega ning eemalda ehted enne duši alla minekut või vanni minemist. Pane kõrvarõngad kõrva peale meigi tegemist.


Selleks, et ehted säilitaksid oma sära, eemalda need kõrvast ja puhasta neid õrnalt niiske ja pehme rätikuga. Samuti on oluline meeles pidada, et tegemist on käsitöökõrvarõngastega, mis ei ole sama vastupidavad kui näiteks üleni metallist ehted. Siiski- heaperemeheliku kandmise ja hooldusega- on võimalik meie polümeersavist ehetest aastaid rõõmu tunda.

Polümeersavi on vastupidav materjal, millele üldjuhul ei mõju väliskeskkonna tegurid. Soovitame kasutuses olevaid ehteid kord kuus puhastada kergelt niiske mikrokiust lapiga ning seejärel kuivatada.

Pea meeles: Isegi kui metall on märgitud ”niklivaba” või ” testitud” ei tähenda see seda, et ehe on täiesti niklivaba, sest metallist ehted enamasti sisaldavad väga väikeses koguses niklit- mõnikord sinna sisse segatuna, mõnikord kõrvalproduktina ”saaste” näol.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust!