Meie lugu

   Maarja kõrvarõngaste looja on Maarja Kass, kes põhitööna õpetab klassiõpetajana 1. klassi. Esimesed kõrvarõngad valmisid Maarjal endale, kuna soovis saada efektseid värvilisi kõrvarõngaid, mis ei maksaks hingehinda. Kui  katsetused tööle minnes kõrva said, tekkis kolleegil soov samasuguseid omada. Sedasi saigi ühe ploomimahla paki vastu tehtud esimene tellimus. 

Kolleegide kiitus motiveeris edasi pusima ja katsetama. Lõpuks soovisid Maarja tehtud kõrvarõngaid ka pereliikmed, sugulased ja sõbrad, seetõttu sai alustatud ettevõtluskonto kaudu tegutsemist. Esimesel suvel sai käidud mitmetel laatadel ning müüdud ka internetis. Laadakogemused olid edukad ning klientide tagasiside oli äärmiselt positiivne, mis omakorda tekitas lisamotivatsiooni ja inspiratsiooni järjest uusi disaine katsetada. Oleme tänu sellele positiivsele tagasisidele jõudnud ka internetipoe loomiseni, mis näitab, et positiivne tagasiside on tõepoolest võimas ja edasiviiv jõud.

Meie missiooniks on muuta ainulaadsed käsitöökõrvarõngad kättesaadavaks, pakkudes laia valikut kvaliteetseid ehteid võimalikult soodsa hinnaga.