Meie lugu

   Maarja kõrvarõngaste looja on Maarja Kass, kes põhitööna õpetab klassiõpetajana 1. klassi ühes Tartu koolis. Maarja on polümeersavist erinevaid esemeid voolinud juba üle 20 aasta. Koolis töötades on Maarja juhendanud mitmeid huviringe, kus on materjalina kasutatud just polümeersavi.

Esimesed kõrvarõngad valmisid Maarjal endale, kuna soovis saada efektseid värvilisi kõrvarõngaid, mis ei maksaks hingehinda. Kui  katsetused tööle minnes kõrva said, tekkis kolleegil soov samasuguseid omada. Sedasi saigi ühe ploomimahla paki vastu tehtud esimene tellimus. 

Kolleegide kiitus motiveeris edasi pusima ja katsetama. Lõpuks soovisid neid kõrvarõngaid ka pereliikmed, sugulased ja sõbrad, seetõttu sai alustatud ettevõtluskonto kaudu tegutsemist. Esimesel suvel sai käidud mitmetel laatadel ning müüdud ka internetis. Laadakogemused olid edukad ning klientide tagasiside oli äärmiselt positiivne, mis omakorda tekitas lisamotivatsiooni ja inspiratsiooni järjest uusi disaine katsetada. Oleme tänu sellele positiivsele tagasisidele jõudnud ka internetipoe loomiseni, mis näitab, et positiivne tagasiside on tõepoolest võimas ja edasiviiv jõud. Internetipood valmis 2023 kevadel.

Meie missiooniks on muuta ainulaadsed käsitöökõrvarõngad kättesaadavaks, pakkudes laia valikut kvaliteetseid ehteid võimalikult soodsa hinnaga.

Alates 2023 detsembrist pakub Maarja ka võimalust ise kõrvarõngaid luua. Toimuvad töötoad algajatele ja ka edasijõudnutele. Töötubade idee tekkis klientide soovil. Laatadel uuriti tihti nippe kõrvarõngaste kodus valmistamiseks. Nüüd on võimalus töötoas kõik trikid ja nipid selgeks saada.